Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş ve varlığının önemini ve değerini kavrayan, 21. Yüzyıl beceriyle donatılmış, modern ve kaliteli bir eğitim anlayışı ile her türlü fiziksel ve teknolojik alt yapıya sahip Atatürkçü, çağdaş, güvenilir ve eğitim ile en ileri teknoloji ile donatılmış eğitim öğretim ortamında, değerler eğitimi kapsamında, fiziksel ve zihinsel gelişimleri desteklenerek Türk örf ve adetlerine entegre olabilen bireyler yetiştirilir.

Bilgi sistemlerine h akim ve teknolojik yeterlilik sahibi, sosyal sorumluluk bilincine sahip, özgüveni gelişmiş, dürüst, duyarlı, insan haklarına saygılı, yenilikçi, lider, dünya dillerini etkin olarak kullanabilen, 2 ile 6 yaş arasında aile ve toplum değerlerini bilincinde bireyler yetiştirilir.

Sosyal etkinliklerle çocuklara farklı deneyimler yaşatmak, sıkılmadan ve fark ettirmeden psiko-motor, sosyal, duygusal, dil ve bilişsel gelişmelerini destekleyerek, yeteneklerini en üst seviyede ortaya çıkartarak geleceğe yön veren öğrenciler yetiştirilir.

Çocukların yaparak, yaşayarak elde ettikleri deneyimleri, değişik projeler v e aile katılımları ile destekleyerek çocukların gelişimini en üst düzeye çıkarır.

Doğuştan gelen öğrenme aşkını teşvik eden, bireysel farklılıkları ve gelişim düzeylerini göz önünde bulundurularak, mutlu ve sevgi dolu bireyler yetiştirilir.